Finał Rejonowych rozgrywek "Piłkarskich Szóstek" Drukuj

Finał Rejonowych rozgrywek "Piłkarskich Szóstek"W dniu 17.05.2019 roku w Gostyninie na obiektach MOSiR Gostynin odbył się Finał Rejonowych rozgrywek w piłce nożnej "Piłkarskie Szóstki" w kategorii Młodzież. W turnieju finałowym wzięły udział 4 zespoły, które tworzyły jedną grupę, a system rozgrywek był "każdy z każdym". Po bardzo dobrej grze zajęliśmy II miejsce w powiecie.
Skład drużyny: Kacper Błaszkiewicz, Adrian Piechocki, Jakub Cierpikowski, Daniel Cieszkowski, Kacper Cieszkowski, Kacper Gierzyński, Damian Kalwasiński, Mikołaj Kucharski, Filip Lodziński, Oskar Lodziński, Mateusz Maślankowski.

Wyniki:
SP 17- SP 3 Gostynin 1-0 (Lodziński Filip)
SP 17- Gimnazjum Bielsk 1-2 (Piechocki Adrian)
SP 17 - SP Szczutowo 3-2 (Piechocki Adrian, 2x Kucharski Mikołaj)

Opiekunowie: p. Paweł Grabowski, p. Justyna Jeznach - Pielaszewska

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska