Fakty i mity o zdrowym odżywianiu Drukuj

Fakty i mity o zdrowym odżywianiu24 października 2019 roku w związku ze „Światowym Dniem Walki z Otyłością” odbyła się w naszej szkole prelekcja pod tytułem „Fakty i mity o zdrowym odżywianiu”. Poprowadził ją kierownik Sekcji Higieny Żywności, Żywienia i Przedmiotów Użytku Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Płocku. Uczniowie klas piątych z zainteresowaniem wysłuchali informacji o tym, jak zdrowo i racjonalnie się odżywiać, by mieć siły i energię na cały dzień. Dowiedzieli się także, na co na etykietach zwracać uwagę, by kupione produkty były zdrowe i nie zawierały szkodliwych substancji. Spotkanie było poprowadzone w ramach programu „Trzymaj formę”, w który nasza szkoła włącza się od wielu lat.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska