Zwycięstwo w turnieju piłkarskim klas I Drukuj

Zwycięstwo w turnieju piłkarskim klas IW dniu 10 grudnia 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 5 w Płocku - Radziwiu odbył się Mikołajkowy turniej piłki nożnej klas I. W turnieju brały udział szkoły podstawowe zrzeszone i trenujące w Płockiej Akademii Piłki Nożnej. Najmłodsi reprezentanci naszej szkoły grali mecze ze szkołami nr 5, 11, 12 systemem mecz i rewanż. Poziom turnieju z roku na rok jest coraz wyższy, a mecze coraz trudniejsze.

Po rozegraniu sześciu meczów zwycięzcą turnieju została Szkoła Podstawowa nr 17 w Płocku. Najlepszym bramkarzem został wybrany uczeń naszej szkoły - Oliwier Szymański z klasy 1a.
Gratulacje! Opiekunem młodych piłkarzy jest pan Jacek Małkiewicz.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska