Rajd "Ciżemka" Drukuj

W dniu 22 października członkowie SKKT - PTTK "Kościuszkowcy" wyruszyli na trasę rajdu "Ciżemka". Bardzo lubimy ten rajd, gdyż po drodze na poszczególnych punktach kontrolnych należy wykonać zadania, aby zdobyć cenne punkty do końcowej klasyfikacji. Do naszych zadań należało m.in.: policzyć schody prowadzące nad Wisłę, wykonać zdjęcia przy pomnikach Broniewskiego, Krzywoustego, Miry Zimińskiej, a także ułożyć z darów przyrody herb naszego miasta. Nie zabrakło też zadań sprawnościowych, przy których było mnóstwo zabawy. Naszej drużynie udało się zdobyć maksymalną liczbę punktów i zajęliśmy w rajdzie I miejsce. Podczas rajdu nasza koleżanka - Wiktoria obchodziła 9 urodziny. Z tej okazji dostaliśmy słodkie cukierki. Rajd zakończył się w L.O. im. Marsz. St. Małachowskiego, gdzie dostaliśmy puchar, dyplom i przepyszne pączki. 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska