Dzień Dyni Drukuj

28 października w naszej placówce obchodziliśmy Dzień Dyni. Samorząd Uczniowski zachęcał społeczność szkolną, aby w tym dniu przyjść do szkoły zakładając element garderoby w kolorze pomarańczowym lub przypinając sobie broszkę w postaci dyni.

Jak zwykle mogliśmy liczyć na naszych uczniów oraz nauczycieli, ponieważ tego dnia było bardzo pomarańczowo. Dodatkowo przygotowane zostały fotobudki, gdzie chętne osoby robiły sobie pamiątkowe zdjęcie.

Kolejną atrakcją, tego dnia,  był szkolny konkurs dla klas I – VIII na przepis kulinarny z dynią w roli głównej. Dotarło do nas dużo prac, które będzie można podziwiać na szkolnym korytarzu, może ktoś skusi się na wyroby z dyni? Propozycje są różne na ostro i na słodko. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w nadchodzących dniach.

Dziękujemy za udział w zabawie.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska