Rajd Niepodległości i Konkurs Piosenki i Pieśni Legionowej Drukuj

5 listopada 2022 r. członkowie szkolnego koła turystycznego SKKT "Kościuszkowcy" wzięli udział w XXX Rajdzie Niepodległości "Szlakami Legionów Płockich". Uczestnicy w czasie wędrówki mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy na temat historii regionu oraz oddawali hołd poległym mieszkańcom Płocka i okolic, którzy walczyli w obronie ojczyzny.
Uroczyste zakończenie odbyło się w auli LO im. Władysława Jagiełły w Płocku. Rajdowi towarzyszył „Konkurs Piosenki i Pieśni Legionowej”. Nasza drużyna zajęła I miejsce w rajdzie pieszym, zaś zespół wokalny, który prezentował naszą szkołę w przeglądzie piosenki wywalczył II miejsce.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska