Konkurs „Eko strój Świętego Mikołaja” Drukuj

W listopadzie został ogłoszony przez Przedsiębiorstwo Gospodarowania Odpadami w Płocku konkurs ekologiczny pod nazwą „EKO STRÓJ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA”. Celem konkursu było wykonanie najatrakcyjniejszych i najbardziej pomysłowych strojów św. Mikołaja, które odzwierciedlają proekologiczne postawy dzieci. Przedmiotem konkursu było zrobienie zdjęcia, które przedstawia świąteczny strój św. Mikołaja stworzony z materiałów, rzeczy, które uczniowie posiadają w domu. W konkursie wzięły udział uczennice klasy 3 b Zofia Kochańska i Wiktoria Śmigielska. W dniu 20 grudnia dziewczynki wraz z panią dyrektor Elżbietą Kaźmierską udały się na rozstrzygnięcie konkursu do siedziby organizatora. Zosia Kochańska zajęła III miejsce, a Wiktoria Śmigielska została wyróżniona. Uczennice odebrały nagrody ubrane w wykonane przez siebie stroje. Gratulujemy!

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska