Bal karnawałowy Drukuj

Uczennica przebrana za clowna podzczas balu karnawałowaego

W czwartek 2 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Nauczyciele świetlicy zorganizowali zabawę karnawałową dla klas 1-3, na którą uczniowie przyszli przebrani za swoje ulubione postaci z bajek, baśni oraz seriali dla dzieci. W przerwie między tańcami dzieci z klas młodszych brały udział w przygotowanych przez nauczycieli świetlicy zabawach i konkursach, między innymi taniec z balonem oraz szukanie swojej pary po wylosowanych elementach, na przykład różowych okularach. Dla uczniów klas 4-8 Samorząd Uczniowski przygotował dyskotekę karnawałową, na którą uczniowie przyszli przebrani w kolorowe stroje bądź kostiumy wybranych idoli. Wszyscy uczniowie bawili się wspaniale i wrócili do domów w wyśmienitych humorach.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska