Laureaci konkursu literackiego „Słowa mają wielką moc” Drukuj

Uczennica odbiera nagrodę z rąk rektora uczelni7.02.23r. w sali senatu Akademii Mazowieckiej w Płocku odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie wojewódzkiego konkursu literackiego pn.  „Słowa mają wielką moc”. Wśród laureatów znalazła się Oliwia Piwońska z klasy 4b, która otrzymała wyróżnienie w kategorii:  klasy 4-6. 

Upominki, wśród których znalazły się oczywiście  książki, a także upominki i informatory Akademii Mazowieckiej w Płocku, wręczali: dr hab. n. med. Maciej Słodki, rektor Akademii Mazowieckiej w Płocku, oraz  dr Agnieszka Grażul-Luft, prezes Oddziału w Płocku Towarzystwa Kultury Języka, wykładowca na Wydziale Nauk Humanistycznych i Informatyki, pomysłodawczyni konkursu. Serdecznie gratulujemy!

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska