Odwiedziny przedszkolaków Drukuj

Fragment dekoracji "Z nami rozwiniesz swój talent"W dniach 8 i 9 lutego 2023 roku przyszli do nas w odwiedziny nasi młodsi koledzy wraz z opiekunami z Miejskiego Przedszkola nr 3, 10, 14 i 19. Uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych z języka angielskiego i edukacji wczesnoszkolnej. Po skończonej lekcji udali się pod opieką nauczycieli prowadzących lekcje i przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego na salę gimnastyczną. Tam obejrzeli występ zespołu tanecznego "Pląs" i krótkie przedstawienie pt. „Nic, dzika mrówka, Adama i Ewa” przygotowane przez grupę teatralną „Zgrywusy”. Na zakończenie wizyty każdy przedszkolak otrzymał drobny upominek.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska