"Jestem Polakiem. Spotkanie z Mikołajem Kopernikiem w 550 rocznicę urodzin" Drukuj

Grupa uczniów uczestnicząca w konkursie "Jestem Polakiem. Spotkanie z Mikołajem Kopernikiem w 550 rocznicę urodzin"10 lutego 2023 r. uczniowie klas 6 a i 4 b wzięli udział turnieju wiedzowo - sportowym "Jestem Polakiem. Spotkanie z Mikołajem Kopernikiem w 550 rocznicę urodzin". Organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 16 w Płocku. Nasi uczniowie rywalizowali w trzech kategoriach: wiedzowej, sportowej i artystycznej. We wszystkich świetnie sobie radzili. Do wysiłku zagrzewała ich publiczność przy pomocy okrzyków i transparentów. Zajęliśmy II miejsce. Szczegóły zabawy znajdziecie w fotorelacji.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska