"W krainie Zorzy Polarnej” czyli Konkurs Plastyczny na Zakładkę do Książki Drukuj

Nagrodzeni uczniowie na tle wystawy pokonkursowej.03.03 odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród w konkursie "W krainie Zorzy Polarnej - Konkurs Plastyczny na Zakładkę do Książki". Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie TRAKT z siedzibą w Płocku, partnerem Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, Galeria Sztuki Dzieci i Młodzieży.
Na konkurs wpłynęło 330 zakładek, wykonanych różnymi, często zaskakującymi technikami. Jury podkreśliło bardzo wysoki poziom zgłoszonych prac plastycznych oraz wielką kreatywność i zaangażowanie artystyczne uczestników.
Wśród nagrodzonych uczniów nie mogło zabraknąć reprezentantów naszej szkoły. W kategorii wiekowej 10-12 lat wyróżnienia zdobyli: Dawid Frątczak oraz Igor Kacprowicz-Żeberkiewicz z kl. 5b.
Autorami prac zakwalifikowanych na wystawę pokonkursową są: Zuzanna Gutkowska, kl. 4b, Aleks Cholewa, kl. 5b oraz Aleksander Atliński, kl. 5a.
Dziękujemy uczestnikom konkursu za udział. Nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska