Festiwal Klasowych Teatrzyków Dziecięcych Drukuj

Uczniowie występiujący podczas Festiwalu Klasowych Teatrzyków Dziecięcych3 marca 2023 roku uczniowie klas I-III wzięli udział w Festiwalu Klasowych Teatrzyków Dziecięcych, na którym  Młodzi artyści pod kierunkiem wychowawców przedstawili scenki teatralne w oparciu o przeczytane utwory literackie. Dzieci miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności aktorskich, widzowie zaś poznali lub przypomnieli sobie twórczość znanych i lubianych poetów oraz pisarzy.
Na apelu podsumowano również pracę uczniów klas I-III w pierwszym półroczu. Ci, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i wyróżniali się wzorowym  zachowaniem, otrzymali odznaki - "WZOROWY UCZEŃ”. Pani dyrektor Anna Wiśniewska wraz z wicedyrektor Ewą Różańską pogratulowały nagrodzonym i życzyły wszystkim uczniom sukcesów w drugim półroczu.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska