Dzień Kobiet Drukuj

Zdjęcie uczennic świętujących Dzień KobietW środę 8 marca cała Polska obchodziła Dzień Kobiet, w związku z tym świętem nauczyciele świetlicy we współpracy z Samorządem Uczniowskim zorganizowali Dzień Spódnicy. Do wspólnego świętowania męska część Rady SU zaprosiła wszystkie kobiety i kobietki z naszej szkoły, jednocześnie składając życzenia wszystkiego najwspanialszego dla płci pięknej. Dodatkowo uczennice klas 1-4 otrzymały wykonane przez nauczycieli świetlicy medale. Męska cześć każdej klasy przygotowała dla swoich koleżanek drobne upominki i życzenia.
Mamy nadzieję, że w tym dniu każda kobieta, kobietka, dziewczyna i wszystkie super "babki" poczuły się wspaniałe.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska