Wyjście na kręgle Drukuj

Grupa uczniów z kl. 5b podczas gry w kręgle.15 marca 2023 r., z okazji Dnia Kobiet, klasa 5b wraz z wychowawcą i opiekunem pojechała na kręgle do Kręgielni Dębowa w Galerii Wisła. Celem wycieczki było: propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, zainteresowanie uczniów ciekawą i nietypową dyscypliną sportu, integracja środowiska uczniowskiego, zacieśnianie relacji koleżeńskich.
Pobyt w kręgielni okazał się wspaniałą rozrywką. Uczniowie mieli możliwość poznania innego, aktywnego spędzania wolnego czasu. Gra okazała się niezwykle wciągająca. Wszyscy się bardzo zmęczyli. Współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą. Pobyt w kręgielni dostarczył uczniom wiele niezapomnianych wrażeń i emocji. 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska