Warsztaty artystyczne Drukuj

Uczniowie klasy 1b podczas wizyty w Muzeum MazowieckimW dniu 14 marca klasa 1b uczestniczyła w bezpłatnym projekcie pt.: "Teatr w ramie" realizowanym przez Stowarzyszenie Człowiek Kultura we współpracy z Muzeum Mazowieckim w Płocku. W czasie spotkania dzieci obejrzały spektakl teatralny w wykonaniu Teatru Form Wielu a także uczestniczyły w lekcji z przewodnikiem, podczas której podziwiały eksponaty. Poznały pojęcia takie jak portret, pejzaż i rzeźba.  Ostatnim punktem warsztatów było tworzenie żywego obrazu przez dzieci z pomocą aktorów Teatru Form Wielu. Uczniowie świetnie się bawili i tworzyli wspólnie sztukę. 

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska