Dzień Kolorowej Skarpety Drukuj

21 marca w naszej szkole został ogłoszony Dniem Kolorowej Skarpety w ramach obchodów Światowego Dnia Zespołu Downa. Tego dnia Rada Samorządu Uczniowskiego zaprosiła całą społeczność szkolną do przyłączenia się do akcji mającej na celu pokazanie akceptacji i wsparcia dla osób, u których zdiagnozowano Trisomię 21 czyli popularnie nazywany Zespół Downa. Opiekunowie SU pomogli w przygotowaniu tablicy z informacjami dotyczącymi Zespołu Downa, z której zawartością można było zapoznać się na korytarzu przy wejściu głównym do szkoły. Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji pokazując swoją otwartość i akceptację.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska