Mistrzostwa Płocka klas 4 w unihokeju mieszanym. Drukuj

Uczniowie klas czwartych podczas Mistrzostw Płocka w unihokeju mieszanymW dniach 29 i 30 marca 2023 r. w Szkole Podstawowej Nr 3 w Płocku odbył się turniej klas 4 w unihokeju mieszanym dziewcząt i chłopców.
W turnieju startowało 11 szkół podstawowych z Płocka. W środę rozgrywane były mecze w grupach ,które wyłaniały po 2 najlepsze zespoły z każdej grupy, które awansowały do rozgrywek finałowych. Rywalizacja w tym roku szkolnym była olbrzymia, poziom meczów wysoki.
W czwartek odbyły się zawody półfinałowe i finałowe. Nasza drużyna awansowała do tych zawodów, toczyła zacięte mecze i dopiero w finałach minimalnie uległa swoim rówieśnikom z innych szkół.
Wywalczyliśmy III miejsce w Płocku. Brawo dla dziewcząt i chłopców z klasy sportowej 4a reprezentujących naszą szkołę!
Małkiewicz Jacek

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska