"Dzień bez plecaka" Drukuj

Plakat z napisem Dzień bez plecakaW piątek 31 marca w naszej szkole Samorząd Uczniowski kontynuując inicjatywy uczniowskie zaprosił uczniów klas 1 – 8 do wspólnej zabawy pod hasłem „Dzień bez plecaka” w ramach zbliżającego się 1 kwietnia Prima Aprilis. Uczniowie mieli za zadanie przynieść do szkoły niezbędne tego dnia podręczniki, zeszyty i przybory szkolne, ale zamiast plecak mogli wybrać dowolne „nosidło”, które go zastąpi. Uczniowie wykazali się ogromną pomysłowością i kreatywnością w wyborze swojego „nosidła”. Na korytarzach i w klasach mogliśmy oglądać koszyki na zakupy, wózki dla lalek, worki na listy ale także skrzynki na narzędzie czy nawet odkurzacz.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska