UrocZo o zwierzętach Drukuj

Plakat informujący o ogłoszeniu wyników konkursu "Uroczo o zwierzętach"W środę 12 kwietnia 2023 roku w płockim ogrodzie zoologicznym odbyła się uroczystość wręczenia nagród za udział w konkursie edukacyjnym ,,UrocZo o zwierzętach”, który został zorganizowany przez   Miejski Ogród Zoologiczny oraz Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Płocku. Był to konkurs o zasięgu powiatowym, a jego celem było opisanie w sposób najbardziej kreatywny, w formie felietonu lub wywiadu, historii wybranego zwierzęcia z płockiego ogrodu zoologicznego z zastosowaniem metody nauczania STEAM. Spośród kilkudziesięciu nadesłanych prac – wyłoniono 10 równorzędnych, które prezentowały najwyższy poziom – 3 w kategorii: FELIETON oraz 7 w kategorii: WYWIAD. Wyniki zostały ogłoszone 31 marca 2023 roku. Nataniel Perkowski – uczeń klasy 4c integracyjnej został laureatem konkursu w kategorii wywiad. Jego praca została zatytułowana „Dajmy im głos!”, a bohaterami są półbracia Barnaba i Ganges.

Nagrodzonemu uczniowi GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych. Pracę Nataniela można zobaczyć na wystawie pokonkursowej, która znajduje się w Pawilonie Dydaktyczno-Naukowym.

Opiekę i nadzór metodyczny nad przygotowaniem ucznia sprawowały: p. Justyna Jeznach-Pielaszewska oraz p. Ewa Różańska.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska