Konkurs recytatorski "Pięknie być człowiekiem" Drukuj

Uczestnicy konkursu recytatorskiego "Pięknie być człowiekiem"W dniu 20.04.2023 r. odbył się konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” . Celem konkursu była popularyzacja twórczości Wisławy Szymborskiej i Aleksandra Fredry oraz popularyzacja umiejętności recytatorskich uczniów kl. I-VI. Komisja w składzie: Joanna Ciszewska, Magdalena Uździcka i Agnieszka Żółtowska przyznały:
w kategorii klas I-III
I miejsce –  Antoninie Cempurze z kl. I b,
II miejsce – Julii Kowalskiej z kl. III a,
Wyróżnienie: Paulinie Grotkiewicz z kl. III a,

w kategorii klas IV-VI
I miejsce – Lenie Adamkiewicz z  kl. VI a,
II miejsce – Oliwii Jankowskiej z kl. VI b,
III miejsce - Antoniemu Góreckiemu z kl. IV b,
Wyróżnienie: Pawłowi  Atlakowi z kl. IV b oraz Wiktorowi Jarzyńskiemu z kl. IV b.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, a zwycięzcom gratulujemy.
Informujemy, że osoby, które zajęły I miejsca  w swojej kategorii wiekowej będą reprezentowały naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w Młodzieżowym Domu Kultury im. króla Maciusia  w Płocku.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska