Kolejne spotkanie - „Wisła i Płotek na patrolu” Drukuj

Uczniowie podczas spotkania  "Wisła i Płotek na patrolu"W dniu 21 kwietnia po raz ostatni w tym roku szkolnym uczniowie klas trzecich uczestniczyli w spotkaniu z Panią Policjantką w ramach omawiania komiksu pt. „Wisła i Płotek na patrolu”. Każde dziecko musi wiedzieć, że jego bezpieczeństwo jest rzeczą bardzo ważną i w związku z tym powinno znać zasady postępowania w różnych miejscach, czy w różnych sytuacjach życiowych, aby uniknąć zagrożeń jakie mogą w nich wystąpić. Tym razem na zajęciach zostały omówione treści zamieszczone w komiksie poruszające tematy niebezpieczeństw w cyberprzestrzeni, przemocy rówieśniczej i w rodzinie, narkotyków i używek. Na koniec dzieci wspólnie z panią Policjantką podsumowały wszystkie zdobyte wiadomości i stwierdziły, że warto pamiętać o ważnych sprawach omawianych na spotkaniach. 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska