Rajd "Do Miejsc Pamięci Narodowej" Drukuj

Uczniowie podczas Rajdu Do miejsc pamięci narodowej22 kwietnia 2023r. członkowie koła turystycznego SKKT "Kościuszkowcy" wzięli  udział w rajdzie "Do Miejsc Pamięci Narodowej". Rajd rozpoczął się w Górach, a jego zakończenie odbyło się w Zespole Szkół im. Leokadii Bergerowej  w Płocku. Trasa wiodła przez piękne leśne tereny Rezerwatu przyrody Łąck, a uczestnikom dopisywał humor oraz słoneczna pogoda. W trakcie drogi odwiedziliśmy miejsca poświęcone pamięci poległym Polakom, którzy walczyli za naszą Ojczyznę w trakcie II wojny światowej. Po przybyciu do szkoły czekała na nas przepyszna grochówka, mnóstwo atrakcji oraz konkurs sprawnościowy. W rajdzie zajęliśmy I miejsce.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska