Nasi BRĄZOWI piłkarze nożni! Drukuj

Drużyna piłkarska z naszej szkoły z brązowymi medalami.W dniu 27 kwietnia 2023 r. odbyły się Mistrzostwa Płocka klas 6 i mł. w piłkę nożną chłopców. Pod balonem na stadionie Wisły Płock rywalizowało 15 płockich szkół podstawowych. Poziom mistrzostw w piłkę nożną był, jak co roku, bardzo wysoki, startują w nich chłopcy trenujący na co dzień w płockich klubach piłkarskich (Wisła Płock, Stoczniowiec Płock, Delta Płock, Amator Maszewo itp.) oraz w płockich szkolnych akademiach piłki nożnej. Zająć I, II czy III miejsce to nie lada wyczyn! Reprezentanci naszej szkoły z klas 6a, 5a, 5b, 4b i 4a stoczyli dużo zwycięskich meczy, by awansować do pierwszej czwórki turnieju.
Ostatecznie wywalczyli III miejsce w Płocku i otrzymali brązowe medale! Byli o włos od ścisłego finału!
Brawa dla chłopaków z Siedemnastki! 
Opiekun  p. Małkiewicz Jacek

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska