Nasze SREBRNE piłkarki nożne!!! Drukuj

Srebrne medalistki w piłce nożnej dziewcząt.W dniu 28.04.2023 r. odbyły się Mistrzostwa Płocka w piłkę nożną dziewcząt klas 6 i młodszych. Turniej piłkarski przeprowadzony był pod balonem stadionu Wisły Płock. Startowało 8 płockich szkół podstawowych. Poziom sportowy, tak jak w przypadku chłopców był bardzo wysoki, w każdej drużynie występowały dziewczęta trenujące w płockich klubach piłkarskich. Nasza drużyna jako jedyna broniła honoru płockich szkół zrzeszonych w akademii piłki nożnej.
Każdy mecz to walka od pierwszej do ostatniej minuty, szala zwycięstwa przechylała się raz w jedną, raz w drugą stronę! Nasza drużyna dziewcząt po wielu meczach w rozgrywkach grupowych awansowała do ćwierćfinałów, potem do półfinałów i dopiero w ścisłym Finale uległy 1:0  Szkole Podstawowej nr 22.
Dziewczyny zostały wicemistrzyniami Płocka!! Brawa dla naszych piłkarek nożnych.

Opiekun (trener) p. Małkiewicz Jacek.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska