Obchody rocznicy Konstytucji 3 Maja i Dnia Flagi w klasach 1 - 3 Drukuj

Dekoracja biało-czerwona w jednej z sal lekcyjnychW piątek 28 kwietnia 2023 r uczniowie klas I-III przybyli do szkoły ubrani w stroje galowe ozdobione biało-czerwonymi wstążkami. Tego dnia każda z klas realizowała aktywności tematycznie związane z majowymi świętami. Klasowe obchody rozpoczęło odśpiewanie hymnu Polski. Następnie uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną, która przybliżyła historię Święta Flagi Rzeczpospolitej Polskiej i Święto Konstytucji 3 Maja. W zeszytach szkolnych pojawiły się notatki i karty pracy, na których królowały polskie barwy narodowe.

 

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska