Sukcesy w konkursie recytatorskim Drukuj

Uczennice podczas konkursu recytatorskiegoW dniu 9 maja trzy uczennice z naszej szkoły: z klasy 1 b – Antosia Cempura, 2 b – Zosia Cichocka i 3 b – Wiktoria Śmigielska wzięły udział w XVIII edycji Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego w Szkole Podstawowej nr 21 w Płocku. Celem konkursu było odkrywanie i rozwijanie młodych talentów, prezentacja umiejętności artystycznych, inspiracja w kierunku poszukiwań repertuarowych oraz przygotowanie do świadomego uczestnictwa w kulturze. Honorowy patronat nad konkursem objął Teatr Dramatyczny z naszego miasta. Jedną z jurorek była aktorka płockiego teatru pani Magdalena Tomaszewska. Podsumowując występy dzieci udzieliła im wielu cennych rad dotyczących przygotowań do konkursów recytatorskich.
Nasze dziewczynki zaprezentowały się bardzo dobrze. Tosia zajęła II miejsce w kategorii klas I, a Zosia została wyróżniona w kategorii klas II. Gratulujemy!

 

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska