Wycieczka do Biblioteki Pedagogicznej w Płocku. Drukuj

Uczniowie kl. 1a podczas lekcji w Bibliotece Pedagogicznej11 maja 2023r. klasa 1a wraz z wychowawcą odwiedziła Bibliotekę Pedagogiczną w Płocku. Obejrzała wystawę „Życie codzienne w PRL-u”. Uczniowie mieli okazję zobaczyć przedmioty codziennego użytku – dla nauczyciela był to powrót do lat młodości, a dla młodszych – żywa lekcja historii, przypomnienie czasów słusznie minionej epoki.
Następnie dzieci zapoznały się z księgozbiorem, miały okazję samodzielnie wyszukać poszczególnych pozycji na półkach z książkami. Wizyta w bibliotece sprawiła dzieciom radość oraz zachęciła do wypożyczania i czytania książek.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska