Gala Akademii Lwa Honorka Drukuj

LOgo Lwa HonorkaDnia 19 maja 2023 r. klasa 1a została zaproszona przez  ciocię Agnieszkę i Lwa Honorka na galę, zorganizowaną przez Zespół Profilaktyki i Komunikacji Społecznej  Straży Miejskiej w Płocku, na której rozdano nagrody w konkursie wiedzy "Wiem wszystko o...". Konkurs polegał na wykonywaniu przez cały rok szkolny, gazetek ściennych w oparciu o wysłuchane wcześniej słuchowiska radiowe. Tematyka była różnorodna, ale zawsze związana z szeroko rozumianym bezpieczeństwem. Podczas gali klasie I a wręczono nagrodę za zajęcie I miejsca.  Dzieci otrzymały wspaniałe nagrody i niezwykłe podziękowania od Pani Poseł Elżbiety Gapińskiej. W gali uczestniczyła również pani dyrektor Anna Wiśniewska, która pogratulowała wszystkim uczniom wspaniałego występu. Była radość i łzy wzruszenia.Ten dzień na pewno zapadnie im na długo w pamięci.

 

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska