Ogólnopolski konkurs plastyczny „SUPERBOHATER SBX” Drukuj

Zwycięzca konkursu "Superbohater SBX"Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym, którego celem było propagowanie zdrowego odżywiania, rozwijanie wyobraźni, doskonalenie zdolności plastycznych u  dzieci. Konkurs obejmował prace plastyczne mające na celu przedstawienie produktów dostępnych w ramach „Programu dla szkół” tj. jabłko, gruszka, truskawka, sok owocowy, marchewka, rzodkiewka, pomidor, kalarepa, papryka, mleko, kefir, jogurt naturalny, produkty zostały przedstawione jako Superbohater. Organizatorem konkursu była firma Sebex, a koordynatorem w szkole był kierownik świetlicy: Magdalena Kowalczyk. W konkursie wzięło udział 43 uczniów z klas I – V. Został on podzielony na dwa etapy: etap szkolny i ogólnopolski. Trzy wybrane prace zostały wysłane do organizatora konkursu i wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie „Superbohater SBX”, gdzie główną nagrodą był rower. Miło nam poinformować, że główną nagrodę zdobyła uczennica naszej szkoły Zuzanna Gutkowska z klasy 4b.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska