Świąteczne ozdabianie, czyli ,,Najpiękniejsza Tumska choinka 2022” - #LaboratoriaPrzyszłości Drukuj

Uczniowie kl. 1b na tle choinki ubranej w ramach akcji "Najpiękniejsza Tumska choinka 2022"W dniu 6 grudnia uczniowie klasy 2b wybrali się na ulicę Tumską, aby ubrać choinkę wykonanymi własnoręcznie ozdobami. Mali twórcy bardzo chcieli, aby ich choinka była wyjątkowa. Do współpracy zaprosili więc swoich rodziców, a także starszych kolegów z koła twórczości. Kreatywna zabawa włóczkowymi wyplatankami była możliwa dzięki materiałom zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości.
Uczniowie bardzo starali się, aby to ich choinka była najpiękniejsza, dlatego zachęcamy do pomocy naszym drugoklasistom.
Co trzeba zrobić ? Głosować na naszą choinkę na fanpage’u Starówka Płock ! Należy odnaleźć album "Najpiękniejsza Tumska choinka 2022" i pod zdjęciem choinki ubranej przez uczniów z klasy 2b pozostawić polubienie.
Lajkować można od 9 do 20 grudnia.
Za wszystkie głosy serdecznie dziękujemy!

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska