Przyjaciel szkoły Drukuj

Szkoła to nie tylko miejsce gdzie trzeba i można się uczyć, ale również miejsce gdzie można miło spędzać czas poznając ciekawych ludzi, dowiadując się nowych, interesujących rzeczy lub nabywać przydatne umiejętności. Z takim przekonaniem od roku szkolnego 2012/2013 w naszej szkole prowadzone są cykliczne spotkania z absolwentami oraz osobami publicznymi (np. piłkarzami, rugbistami, tancerzami, aktorami itd.) pod nazwą „Przyjaciel Szkoły”. W trakcie spotkania nadawany jest, przez panią dyrektor tytuł „Przyjaciela Szkoły” zaproszonym gościom. W roku szkolnym 2013/2014 tego zadania podjął się Samorząd Uczniowski.

Klikając w poniższe linki możesz zobaczyć "Przyjaciół Szkoły".

Mateusz Gozdanek i Mateusz Skubik

Daniel Żołek

Tomasz Araucz

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska