Razem na Święta Drukuj
Znalezione obrazy dla zapytania #Razem na Święta#Razem na Święta
 
Dyrektor oraz Samorząd Uczniowski Podstawowej nr 17 w Płocku od roku szkolnego 2018/2019 zaprasza wszystkich do włączenia się w akcję #Razem na Święta organizowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i podjęcia działań związanych z przedświątecznym wolontariatem.

Uczniowie pod opieką nauczycieli, będą mogli m.in. przygotować drobne upominki świąteczne i obdarować nimi osoby samotne, chore lub potrzebujące; organizować zbiórkę słodyczy oraz zabawek (nowych) dla dzieci z płockich szpitali. Dodatkowo można również dla tych dzieci wykonać kartkę świąteczną w formie laurki z życzeniami świątecznymi.
O wszystkich działaniach będziemy na bieżąco informować na stronie naszej szkoły pod adresem: www.sp17.plocman.pl

Klikając poniżej możecie sprawdzić, na czym polegał nasz udział w akcji.

Razem na Święta 2019

Razem na Święta 2019

Razem na Święta 2019

Razem na Święta 2018

Razem na Święta 2018

Razem na Święta 2018

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska