Osiągnięcia artystyczne 2016/2017 Drukuj

Laureatka - Wiktoria Siwińska z kl. 4b w XX Międzyszkolnym Konkursie „Kosmos w oczach dziecka”. Organizator- SP nr 18. Opiekun: pani Agnieszka Kralka.

20 czerwca 2017

Grand Prix dla zespołu tanecznego Pląs na Festiwalu piosenki i tańca "Talentiada” – 2017 - organizator El Padre sp. z o.o.z Warszawy i Polski Koncern Naftowy ORLEN; opiekun p. Agata Siejca.

   4 czerwca 2017

I miejsce dla zespołu Mini Muzyczne Iskierki, I miejsce dla duetu Klaudia Perkowska z kl. 4c i Daria Miaśkiewicz z kl. 4b, II miejsce dla zespołu Muzyczne Iskierki w II Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Turystycznej „Na Majówkę”. Organizator – SP nr 17, GOK w Łącku oraz PTTK.  Opiekun: pani Agnieszka Kralka.

25 maja 2017

Laureatka Międzyszkolnego Konkursu "Kanalizacja to nie śmietnik! Co się dzieje ze ściekami?"  - Klaudia Perkowska z klasy 4c; organizator Wodociągi Płockie Sp. z o.o.; opiekunowie: p. Katarzyna Adamkiewicz, p. Marzena Kowalska.

16 maja 2017

I miejsce dla Darii Miaśkiewicz z kl. 4b, II miejsce oraz nagroda specjalna Dyrektora Szkoły dla Klaudii Perkowskiej z kl. 4c w X Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Przyrodniczej - „Niezapominajka 2017”.Organizator – Zespół Szkół nr 2. Opiekun: pani Agnieszka Kralka.

15 maja 2017

IV miejsce dla zespołu tanecznego Pląs w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego w Piotrkowie Kujawskim w kategorii mini formacje; organizator - Biblioteka i Ośrodek Kultury, patronat Burmistrz Miasta i Gminy; opiekun: p. Agata Siejca.

           13 maja 2017

VI miejsce dla zespołu tanecznego Pląs w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego w Piotrkowie Kujawskim w kategorii formacje; organizator - Biblioteka i Ośrodek Kultury, patronat Burmistrz Miasta i Gminy; opiekun: p. Agata Siejca.          

 13 maja 2017   

Wyróżnienie dla zespołu tanecznego Pląs na XXII Ogólnopolskim Festiwalu Tańca "Kwiecień - Plecień" w Sierpcu. Organizator - Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu. Opiekun: pani Agata Siejca.

                                                                     30 kwietnia 2017

I miejsce dla Wiktorii Siwińskiej z kl. 4b, II miejsce dla Emilii Rydzewskiej z kl. 4b w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Świat kolorów”. Organizator SP 17 i Płocka Galeria Sztuki. Opiekun: pani Agnieszka Kralka.

27 kwietnia 2017

II miejsce dla zespołu „Muzyczne Iskierki” w II Powiatowym Festiwalu Polskiej Piosenki – Rock ‘80 ‘90. Organizator – GOK w Słupnie, Gimnazjum w Słupnie. Opiekun: pani Agnieszka Kralka. 

28 kwietnia 2017

 Grand Prix dla zespołu tanecznego Pląs w XXII Wiosennych Spotkaniach Tanecznych w Sochaczewie. Organizator: Sochaczewskie Centrum Kultury. Opiekun: p. Agata Siejca

                                                                    20 kwietnia 2017

II miejsce dla Wiktorii Siwińskiej z klasy 4b w XV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Tradycje Wielkanocne". Organizator: Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki. Opiekun: pani Agnieszka Kralka.

31 marca 2017

II miejsce dla Alicji Dąbrowskiej z kl. 4a w XX Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Płock Jesienią”. Organizator: Szkoła Podstawowa nr 18. Opiekun: pani Agnieszka Kralka. 

7 marca 2017

II miejsce na Festiwalu Ruchu Filmowego w Słupnie - zespół taneczny Pląs. Organizator Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego w Słupnie. Opiekun: p. Agata Siejca.

  10 lutego 2017

III miejsce dla Joanny Załęskiej z kl. 6b w I edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego na plakat o Armii Krajowej z okazji 75-lecia AK. Organizator- SP nr 23 oraz POKiS. Opiekun: pani Agnieszka Kralka.

9 lutego 2017

Nagroda Prezydenta miasta Płocka za osiągnięcia artystyczne dla dzieci i młodzieży za rok 2015/16 dla zespołu tanecznego Pląs. Opiekun: p. Agata Siejca.

5 grudnia 2016

I nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "Ze wzgórza Tumskiego w Płocku ku Wiśle"- Kacper Cieszkowski klasa 5a. Organizator Fundacja "Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej Młodzi Razem". Opiekun: pani Sylwia Kobielska.

 

I nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "Jesienią..." - Magdalena Dzięgielewska kl. 6b. Organizator Szkoła Podstawowa w Słupnie. Opiekun: pani Elżbieta Kaźmierska.

                                                                       1 grudnia 2016

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "Jesienią..." - Sandra Osińska kl. 6b. Organizator Szkoła Podstawowa w Słupnie. Opiekun: pani Elżbieta Kaźmierska.

                                                                       1 grudnia 2016

I miejsce dla Klaudii Perkowskiej z kl. 4c, wyróżnienia dla Darii Miaśkiewicz z kl. 4b i Natalii Garbol w XVI Powiatowym Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Dziecięcej „Canto Piccolo”. Organizator – SP 17. Opiekun: pani Agnieszka Kralka.      

29 listopada 2016

Nagroda specjalna dla Klaudii Perkowskiej uczennicy klasy 4 w konkursie plastycznym „Dbamy o środowisko – Eko – plakat” zorganizowanym przez RCEE w Płocku dla uczniów z Regionu Płockiego – powiaty: gostyniński, płocki, płoński, sierpecki oraz m. Płock. Opiekunowie: p. Katarzyna Adamkiewicz, p. Ewa Różańska.

28 listopada 2016

I miejsce dla Klaudii Perkowskiej z kl. 4c w XXV Konkursie Pieśni Legionowej. Organizator - Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły, PTTK. Opiekun: pani Agnieszka Kralka.

5 listopada 2016

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska