Osiągnięcia artystyczne 2013/2014 Drukuj

II miejsce - Filip Szmul kl. 5c, wyróżnienia - Oskar Krzemiński kl. 4c i Lidia Krzemińska kl. 4c w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Polska wczoraj i dziś - 25 lat przemian 1989 – 2014”zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 5 w Płocku. Opiekun – pani Agnieszka Kralka.

17 czerwca 2014r.

 

WyróżnienieDawid Wójtewicz z grupy „0” w konkursie plastycznym pt. ”Kolorowe pastyleczki, to nie cukiereczki” zorganizowanym przez Straż Miejską - „Akademię Lwa Honorka”. Opiekun – pani Renata Kwapisiewicz.

9 czerwca 2014r. 

 

II miejsce Katarzyna Niewiatowska klasa 6b w IX Powiatowym Konkursie Europejskim, w kategorii konkurs plastyczny pod hasłem „PŁOCK - MIASTEM PARTNERSKIM” - organizator Szkoła Podstawowa nr 5 w Płocku. Opiekun - pani Ewa Różańska.

9 maja 2014

 

III miejsce Katarzyna Niewiatowska z klasy 6b - w konkursie fotograficznym "Płock nieznany" organizowanym przez Gimnazjum nr 5 w Płocku i Płocką Galerię Sztuki. Opiekunowie: p. Elżbieta Kaźmierska i p. Marzena Kowalska.

29 kwietnia 2014r.

 

Wyróżnienie dla Klaudii Perkowskiej z kl. 1a w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Moje marzenia" zorganizowanym przez SP 21. Opiekun - p. Agata Siejca.

 

II miejsce dla zespołu tanecznego "Pląs" na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca "Kwiecień-Plecień" w Sierpcu zorganizowanym przez Centrum Kultury i Sztuki - opiekun p. Agata Siejca.

13.04.2014r.

 

I miejsce - Kornelia Kowalska, III miejsce - Karolina Sobótka, wyróżnienia - Natan Kowalski i Łukasz Nowak z grupy „0” w konkursie plastycznym pt. ”Prawa dziecka - przemoc oczami dzieci”zorganizowanym przez Straż Miejską - „Akademię Lwa Honorka”. Opiekun – pani Renata Kwapisiewicz.

7 kwietnia 2014r.

 

WyróżnieniePatrycja Sobótka, ucz. kl. II a w XIII Edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Bohaterowie naszych lektur” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 3 w Płocku. Opiekun: pani Małgorzata Brzeska.

12.02.2014r.

 

II miejsceMagdalena Dzięgielewska, ucz. kl. III a w XIII Edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Bohaterowie naszych lektur” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 3 w Płocku. Opiekun: pani Mariola Jóźwiak

12.02.2014r.

 

Wyróżnienie dla zespołu tanecznego "Pląs" na Ogólnopolskich Spotkaniach Tanecznych "Drgania Przestrzeni" w Zgierzu zorganizowanych przez Urząd Miasta Zgierza i Spółdzielczy Dom Kultury - opiekun pani Agata Siejca.

1 marca 2014

 

II miejsce dla Magdy Dzięgielewskiejz klasy 3a w XIII edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Bohaterowie naszych lektur" zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 3 w Płocku. Opiekun pani Maria Jóźwiak.

12 lutego 2014

 

II miejsce dla zespołu tanecznego "Pląs" w Ogólnopolskim Turnieju Tańca "Time For Dance 2014" w Legionowie organizowanym przez Studio Tańca Born2Dance w Legionowie, opiekun - pani Agata Siejca  

19 stycznia 2014 r.

 

Katarzyna Niewiatowska kl. 6b uzyskała Nagrodę Specjalną Dyrektora Caritas Diecezji Płockiej w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Ja, wolontariusz". Praca została wykonana pod kierunkiem opiekuna koła plastycznego p. Bogumiły Niewiatowskiej.

15 stycznia 2014 r.

I miejsce i GRAND PRIX dla zespołu tanecznego "Pląs" w IV Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego w Lipnie organizowanym przez Miejskie Centrum Kultury - opiekun pani Agata Siejca.

10 grudnia 2013r.

 

Kinga Krankiewicz i Katarzyna Zatorska uczennice klasy 2b - laureatki Międzyszkolnego Konkursu Literacko - Plastycznego "Z biegiem Wisły, czyli wędrówki po kraju z Pyzą Mazowiecką" organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 21 w Płocku - prace uczennice wykonywały na zajęciach koła plastycznego pod opieką p. Bogumiły Niewiatowskiej.

13 grudnia 2013r.

 

Katarzyna Niewiatowska uczennica klasy 6b - Laureatka Międzypowiatowego Konkursu Plastycznego "Odnaleźć siebie w sztuce - Mój Świat"- organizowanego przez Fundację "Portal FM - Pomagamy Dzieciom" i Gimnazjum nr 4 pod patronatem Prezydenta Miasta Płocka w ramach projektu "Złote Serce". Opiekun - pani Bogumiła Niewiatowska.

6 grudnia 2013r.

 

I miejsce dla Weroniki Kwasiborskiej w kategorii klas I - III, II miejsce dla Dagmary Welenc i wyróżnienie dla Julii Choińskiej w kategorii klas IV - VI w XIII Powiatowym Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Dziecięcej "Canto Piccolo" zorganizowanym przez SP 17 w Płocku. Opiekun - pani Agnieszka Kralka.

28 listopada 2013r.

 

I miejsceDominika Świtalska kl. 5c , III miejsceKrzysztof Maślankowski kl. 5c w konkursie plastycznym "Płock jesienią". Organizator Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku. Opiekun – pani Agnieszka Kralka.

28 listopada 2013r.

 

Wyróżnienie dla Dagmary Welenc z klasy 6b w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki pt.:"Belfer" zorganizowanym  przez Szkołę Podstawową nr 11 w Płocku. Opiekun pani Agnieszka Kralka.

18 października 2013r.

 

II miejsce dla klasy 2a w konkursie plastycznym "Moja bezpieczna droga do szkoły" zorganizowanym przez Zespół Profilaktyki i Komunikacji Społecznej wspólnie z kinem NoveKino „Przedwiośnie”. Opiekun pani Małgorzata Brzeska.

17 października 2013r.

 

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska