VII Bieg Niepodległości Drukuj

Z Okazji Święta Niepodległości 8 listopada 2013 odbył się VII Bieg Niepodległości z biało - czerwoną flagą. Pomimo deszczowej pogody w biegu wystartowało bardzo dużo uczniów z płockich szkół. Przed startem wszyscy uczestnicy biegu zgromadzili się przed pomnikiem Józefa Piłsudskiego, gdzie złożono kwiaty. Bieg odbył się ulicami Starego Miasta na dystansie dwóch kilometrów. Po biegu najlepszych sześciu biegaczy w poszczególnych kategoriach otrzymało pamiątkowe dyplomy a pierwszych trzech medale i puchary. W kategorii chłopców szkół podstawowych bardzo dobrze pobiegli nasi uczniowie: I miejsce - Krystian Szcześniak kl. Va, V miejsce - Adrian Borysowicz kl. V a, VI miejsce - Jakub Kaczor  kl. Va.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska