XXII Rajd Niepodległości "Szlakami Legionistów Płockich" Drukuj

Dnia 9 listopada 2013 członkowie koła turystycznego uczestniczyli  w XXII Rajdzie Niepodległości "Szlakami Legionistów Płockich". Rajd rozpoczął się w Domu Technika skąd poszliśmy na Cmentarz Katolicki na ulicy Kobylińskiego do grobu Antolka Gradowskiego. Tam zapaliliśmy znicze. Następnie ruszyliśmy Tumami do tablicy upamiętniającej poległych w 1920, która znajduje się koło Grobu Nieznanego Żołnierza . Później poszliśmy do Pomników Broniewskiego i Piłsudskiego. Rajd zakończył się w Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Jagiełły.  Zajęliśmy II miejsce.

 

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska