Konkurs Piosenki Legionowej Drukuj

9 listopada 2013r. odbył się XXII Konkurs Pieśni i Piosenki Legionowej "Szlakami Legionistów Płockich" pod patronatem PTTK OM w Płocku, STOWARZYSZENIA JAGIELLOŃCZYKÓW oraz LO im. JAGIEŁŁY w PŁOCKU. Rywalizowało ze sobą 29 uczestników w kategorii: przedszkole, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły średnie. Naszą szkołę reprezentował zespół wokalny "ŚWIETLICZKI" w składzie: Ada Jankowska, Natalia Żółtowska, Monika Tańska, Weronika Górnicka, Oliwia Kucharska, Melisa Jankowska, Natalia Wiśniewska, Jakub Możdżyński, Karol Kolasa oraz Kacper Zych pod opieką p. Wandy Chojnackiej. Nasi uczniowie zajęli II miejsce.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska