„Przyjaciel szkoły” Drukuj

12 listopada 2013r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielami Rejonowego Płockiego WOPR – panem Danielem Żołek oraz panem Łukaszem Lewandowskim z psem Orką. Panowie przeprowadzili pogadankę i pokaz na temat pierwszej pomocy przedmedycznej oraz ratownictwa wodnego. Mieliśmy możliwość poznać psa-ratownika Orkę i dowiedzieć się na czym polega praca takiego zwierzaka.

Pan Daniel dodatkowo opowiedział nam o swojej pasji jaką jest sport,  a dokładnie lekkoatletyka. Dowiedzieliśmy się,  jak odpowiednio trenować,  aby odnieść sukces oraz jak ważna jest wytrwałość w dążeniu do celu.

Pan Daniel Żołek jest absolwentem naszej szkoły, dlatego też pani Dyrektor w imieniu Samorządu Uczniowskiego, już po raz drugi, dokonała nadania tytułu „Przyjaciel Szkoły”.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska