"Wspólny" próbny egzamin Drukuj

W dniu 13 listopada, w godzinach popołudniowych, w naszej szkole został przeprowadzony wewnątrzszkolny próbny egzamin szóstoklasistów. W odróżnieniu od wszystkich poprzednich sprawdzianów, uczestniczyli w nim uczniowie wspólnie z rodzicami. Przedsięwzięcie to miało na celu pokazać przed jakim wyzwaniem stają ich dzieci. Mogli osobiście zapoznać się ze sposobem kodowania prac, właściwym  zaznaczaniem odpowiedzi oraz nanoszeniem ewentualnych poprawek. Wraz z dziećmi dbali o poprawne przenoszenie odpowiedzi na dołączoną kartę odpowiedzi. Zapoznali się z wszelkimi procedurami obowiązującymi podczas egzaminu kompetencji szóstoklasistów. Pewnym zaskoczeniem była również możliwość „rodzinnego” ustalania rozwiązań, choć prace nie będą oceniane.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska