Warsztaty "Moja bezpieczna droga do szkoły" Drukuj

W dniu 15 listopada 2013 roku odbyły się w naszej szkole warsztaty "Moja bezpieczna droga do szkoły" poprowadzone przez Katarzynę Staniszewską inspektora w zespole interwencji kryminalnej nieletnich i patologii oraz Michała Dydaka sierżanta sztabowego Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Płocku. Warsztaty te realizowane były w ramach Rządowego Projektu FIO pn. "Bezpiecznie w Regionie Płockim", zaś organizatorami  była Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej "Młodzi Razem" wraz z Komendą Miejską Policji.

   Dzieciaki z klas I-VI z zaciekawieniem słuchały o tym jak właściwie zachować się podczas poruszania się po drogach a także jak bezpiecznie przemieszczać się rowerem. Dowiedziały się także jakich zasad powinien przestrzegać pasażer i po co są odblaski. Najmłodsze dzieci otrzymały właśnie takie odblaski wraz z książeczką dotyczącą pierwszej pomocy.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska