Rambit klas młodszych Drukuj

W dniu 20 listopada odbył się Rambit – turniej wiedzy i sprawności, w którym udział wzięli uczniowie z klas III.  Dzieci wykonywały zadania sportowe. Brały w nich udział 3 dziewczynki i  3 chłopców z każdej klasy. Między konkurencjami sportowymi  trzyosobowa drużyna odpowiadała na pytania. Dotyczyły one wiadomości zdobytych przez dzieci w klasie trzeciej. Pozostali uczniowie z klas kibicowali swojej drużynie. Rambit przebiegał w przyjaznej atmosferze, a walka była fair play. Wszyscy bardzo dobrze się bawili.
W przeprowadzeniu Rambitu pomagały studentki z Państwowej  Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku, odbywające praktykę w naszej szkole.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska