Dzień Misia Drukuj

Z okazji 111 Urodzin Pluszowego Misia w świetlicy szkolnej dla uczniów klas II i III odbył się szkolny konkurs „Pięknego Opowiadania-Mój Miś”

Jury wytypowało zwycięzców:

I miejsce - Szymborska Wiktoria kl. 3a i Podolska Wiktoria kl. 2a

II miejsce – Lankiewicz Wiktoria kl. 2a

III miejsce- Żaglewska Oliwia kl. 3a i Dębska Sandra kl. 2a

Miś jest przyjacielem dzieci, czy zatem wypada zapomnieć o urodzinach przyjaciela? Miś to nie tylko pluszowa przytulanka ,to „ktoś” bardzo bliski, czuły, cierpliwy i często niezastąpiony. Misiaczki towarzyszą dzieciom zarówno w chwilach radości jak i smutku. Są powiernikami dziecięcych tajemnic, ocierają łzy, pomagają zasypiać. To nic, że ucho się naderwało, to nic, że kolor wypłowiał. Czym starszy miś, tym więcej tajemnic posiada i bliższy jest dziecięcemu sercu.

W tym dniu uczniowie kl. 0-III przynieśli do szkoły swoje ulubione pluszaki- misiaki ,które towarzyszyły im podczas pobytu w szkole. Była świetna zabawa.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska