Występy z okazji Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych Drukuj

29 listopada, z okazji Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych chór „Muzyczne Iskierki” oraz zespół taneczny „Pląs” wystąpili a galerii „Wisła”. Nasz półgodzinny koncert okazał się bardzo udany. „Roztańczony sad” i urokliwe ogrodniczki, wspaniała choreografia pani Agaty Siejcy jak zwykle wzbudziły zachwyt oglądających.

Chór popisywał się swoimi najnowszymi piosenkami. Dzieci zaśpiewały piosenki pt: "Smok”, „Szkolna miłość”, „Elfem być”, „Agata mów jak dziadek”, „Bajkę na strunie G”, „Kolorowo żyj” i piosenkę „Leonardo” w której partię solową wyśpiewała Dagmara Welenc. Oprócz Dagmary  solo wystąpiły: Magdalena Dzięgielewska , która z wdziękiem przeistoczyła się w małego elfa, Julia Choińska oraz nasza absolwentka Agnieszka Lisowska. I to właśnie ona jak wytrawna wokalistka wykonała bardzo trudną piosenkę „Ale numer”.

Wśród publiczności znaleźli się nasi absolwenci którzy odczytali informacje na facebooku i przyszli z nami pośpiewać (Agnieszka Niepogoda) oraz bardzo dużo osób niepełnosprawnych, dzieci i dorosłych. To był ich dzień a nam było bardzo miło że mogliśmy  tam z Nimi być.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska