Ogólnopolski Turniej Piłki Halowej Chłopców Drukuj

W dniu 07.12.2013 w hali sportowej politechniki odbył się Ogólnopolski  Turniej Piłki Halowej Chłopców rocznika 2002. W Turnieju startowało 8 zespołów : SSM Wisła Płock, SSM Wisła Płock II, Płocka Akademia Piłki Nożnej, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Włocławia Włocławek, GKS Góra, Płońska Akademia Futbolu, KP Piaseczno. Zespól Płockiej Akademii Piłki Nożnej  zajął  III miejsce ustępując jedynie Świtowi Dwór Mazowiecki i KP Piaseczno. W drużynie Akademii Piłki Nożnej wystąpiło pięciu uczniów naszej szkoły: Szcześniak Krystian, Kaczor Jakub, Kowalski Wiktor, Radaszkiewicz Krystian, Przybyłowski Gabryś. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Gabryś Przybyłowski.

 

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska