Grand Prix dla zespołu "Pląs" Drukuj

Dnia 7 grudnia zespół taneczny "Pląs" brał udział w IV Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego w Lipnie. Wśród formacji tanecznych jako jedyni reprezentowaliśmy Szkołę Podstawową. Inni m.i. z Bydgoszczy, Włocławka należeli do Studia Tańca lub klubów tanecznych. Był hip hop, disco dance, funky, jazz, modern, balet itp. Nasze dziewczyny zaprezentowały się w układzie tanecznym "Roztańczony sad" zdobywając I miejsce. Komisja złożona z tancerzy i choreografów doceniła i wyróżniła dodatkowo "Pląs" spośród ponad 30 zespołów przyznając nam główną nagrodę turnieju - GRAND PRIX. Jest to olbrzymie osiągnięcie, które mobilizuje nas do dalszej pracy. Udzieliliśmy również wywiadu do lokalnej telewizji.

Oprócz rywalizacji zespołowych odbył się również turniej solo i duetów. Nasza tancerka z "Pląsu" Maja Ferszt, która udziela się również w Studio Tańca Fame wraz z Olą Kaźmierską wytańczyły I miejsce wśród duetów. Gratulacjom nie było końca.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska