„Mazovia w Kolorach Nadziei” Drukuj

W dniu 08.12.2013 na terenie Galerii Handlowej Mazovia w Płocku odbyła się  akcja pt. „Mazovia w Kolorach Nadziei”.

Akcja miała na celu zwrócenie uwagi mieszkańców Płocka na te aspekty życia, które budują wzajemne, pozytywne relacje między ludźmi. Organizatorzy akcji - Agencja IDO chcieli swoimi działaniami zwrócić uwagę na to, jak ważne jest w naszym życiu okazywanie uczuć, jak ogromną rolę odgrywa uśmiech, jak istotne są serdeczne gesty i dobre słowa. Chór „Muzyczne Iskierki”  został zaproszony do udziału w akcji przez Pana Ryszarda Wolbacha wokalistę rockowego, autora tekstów, kompozytora , gitarzystę, wcześniej lidera zespołów: Babsztyl i Harlem.

Chór „Muzyczne Iskierki” chętnie angażuje się w przedsięwzięcia społeczne więc i tym razem starał śpiewać się najlepiej jak umiał i uśmiechać  do publiczności jeszcze radośniej niż zwykle , zgodnie z założeniami całej akcji.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska