„Odkryj z nami Płock” Drukuj

Uczniowie z klasy II a oraz III a wzięli udział w konkursie plastycznym pn. „Odkryj z nami Płock” zorganizowanym przez Płocką Lokalną Organizację Turystyczną (PLOT) w ramach akcji turystyczno-edukacyjnej dofinansowanej z budżetu Miasta Płocka. Miał on na celu przybliżenie uroków turystycznych naszego rodzinnego miasta. Prace laureatów konkursu zostały wykorzystane do wydrukowania kalendarza na 2014 r. W poniedziałek 9 grudnia o godz. 11.00 odbyła się uroczystość rozdania nagród oraz wystawa prac w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym. Nagrody wręczyła Prezes Płockiej Lokalnej Organizacji Turystycznej Pani Iwona Krajewska. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, kalendarze, zestaw pocztówek z widokami najpiękniejszych miejsc w Płocku oraz paczki świąteczne ze smakołykami.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska