III Płocki Orszak Trzech Króli Drukuj

6 stycznia 2014r. ulicami naszego miasta przeszedł III Płocki Orszak Trzech Króli, w którym nie zabrakło uczniów z naszej szkoły, którzy razem z rodzicami, nauczycielami i katechetami stanowili Orszak Króla Afrykańskiego.

Po wspólnie przeżytej Mszy Świętej w kościele św. Jadwigi Królowej wyruszyliśmy do Orlen Areny, gdzie czekała na nas w płockiej stajence Święta Rodzina.

Po oddaniu hołdu przez Trzech Króli, zostały podane wyniki Diecezjalnego Konkursu Rodzinnego na Gwiazdę Betlejemską, wśród których były gwiazdy wykonane przez rodzinę – Marysi Korent z kl. I, Wiktorii Siwińskiej z kl. I oraz Piotrka z kl. II i Kasi z kl. VI Niewiatowskich.

                Tegoroczny Orszak zakończył się koncertem kolęd i pastorałek w wykonaniu Eleni.

Następny Orszak już za rok. Zapraszamy do udziału.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska