"Time For Dance 2014" w Legionowie Drukuj

 Dnia 19 stycznia (w niedzielę) nasz zespół taneczny "Pląs" brał udział w I Ogólnopolskim Turnieju Tańca "Time For Dance 2014" w Legionowie. Był to festiwal zorganizowany z wielkim rozmachem w olbrzymiej hali sportowej "Arena". Było około 1000 tancerzy, którzy przyjechali z Warszawy, Otwocka, Piaseczna, Przasnysza, Bydgoszczy, a nawet z Białegostoku. Zespół "Pląs" z numerem startowym 763 został zakwalifikowany do starszej grupy wiekowej, a więc rywalizował z juniorami (12 - 16 lat) i wytańczył II miejsce. Radości nie było granic. Oceniało nas 7 jurorów systemem Skating (jawnym). Bardzo dziękujemy absolwentce naszej szkoły i zespołu - Oli Hochajzel, która wspomogła nasze szeregi  i pojechała z nami. Zmęczeni, ale pełni emocji i niezapomnianych wrażeń wróciliśmy dopiero po północy.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska